• 09122156963
 • 021-88102000
بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

با استفاده از این روش میتوان تک تک فولیکول های مو را از هر منطقه از سر خارج نمود و در ناحیه بی مو کاشت.
کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT

کلینیک کاشت مو ایران FIT بنیانگذار این روش که روش غیر جراحی یا FUE نیز نامیده شده در ایران می باشد.
کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT

این روش یکی از اولین روش های کاشت مو در دنیا می باشد که به دلیل جراحی و باقی ماندن اسکار کمتر مورد استفاده قرار میگیرد.
کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT

روش SUT همان روش Safer می باشد که در سال ۲۰۰۰ میلادی وارد ایران شد. بنابرین برخلاف تبلیغات و شایعه پراکنی های موجود هیچ نوآوری جدیدی نیست.

از پزشک فوق تخصص پوست مو در کلینیک کاشت مو ایران FIT پاسخ سوالات خود را جویا شوید.

کلینیک کاشت مو ایران FIT

کلینیک کاشت مو ایران FIT

به کلینیک کاشت مو ایران FIT خوش آمدید

ما زیبایی و جذابیت را به چهره شما باز میگردانیم

کلینیک کاشت مو ایران FIT دارای تیم تخصصی پیوند مو، در راس آن متخصصین پوست، مو و زیبایی هستند که سال ها در زمینه کاشت مو فعالیت دارند. ایران FIT افتخار دارد بنیانگذار کاشت موی طببیعی به روش فولیکولار یونیت یا همان FIT در ایران باشد.
این کلینیک با تجربه چندین ساله خود یعنی از سال ۱۳۷۹ تاکنون دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی است که تحت عمل پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو

کاشت ابرو طبیعی

خدمات زیبایی و جوانسازی پوست

کاشت ریش و سبیل

کاشت مو چیست ؟

کاشت مو، زیبایی، ریزش مو، درمان ریزش مو

این ها در کنار سوالاتی همچون چگونه از ریزش موی خود جلوگیری کنیم؟ کاشت مو طبیعی چیست؟ کلماتی و سئوالاتی هستند که شمار را به این صفحه کشانده است. بسیاری از آدم های اطراف ما یا شاید خود ما صبح مان را با نگاه انداختن به آینه و موهای از دست رفته مان شروع می کنیم.

حال چطور دوباره به زیبایی قبلی خودمان باز گردیم؟ اگر از هزینه های مکرر برای دارو، شامپو و راه های جلوگیری از ریزش مو خسته شده اید توضیحات زیر می تواند به شما کمک کند تا برای کاشت مو طبیعی تصمیم بگیرید. در این صفحه تلاش کرده ایم تمام نکات درباره بهترین روش کاشت مو را برای شما گرد هم آوریم و در نهایت گام های مهمی را برای بازیابی زیبایی تان بردارید.

کلینیک کاشت و پیوند طبیعی موی ایران FIT دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، متخصصین پوست ، مو و زیبایی و پزشکان متخصص در کاشت مو می باشد. ما بنیان گذار روش کاشت و پیوند موی طبیعی FIT در ایران هستیم . ایران FIT با تجربه چندین ساله خود تاکنون بیش از ۲۵۰۰۰ نفر ( رکورد بالاترین تعداد افرادی است که در ایران تحت عمل پیوند موی طبیعی قرار گرفته اند) را کاشت نموده است.

نداشتن حتی یک شاکی از بین این افراد وجه تمایزی است بین کلینیک کاشت مو ایران FIT با سایر مراکز فعال در این عرصه و تاکیدی است دال بر تخصص ، تعهد و تبحر متخصصین کلینیک.

کلینیک فوق تخصصی کاشت و پیوند موی ایران FIT با هدف تمرکز تخصص و ارائه خدمات منحصر به فرد تنها در تهران بزرگ خدمات تخصصی خود را ارائه می دهد. ایران FIT نهایت همکاری را به لحاظ اولویت زمانی و نوبت دهی ، پذیرش در روزهای تعطیل و هم چنین به لحاظ مالی با مراجعه کنندگان خواهد داشت.

روش های کاشت موی طبیعی

کاشت مو در کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ایران FIT با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا در کاشت موی طبیعی، توسط تیمی از مجرب ترین تکنسین های کاشت مو و پزشک متخصص انجام می شود.

کاشت مو در این کلینیک به سه روش FUT ، FIT و روش ترکیبی انجام می شود. در ادامه به بررسی هرکدام از روش ها خواهیم پرداخت. کلینیک فوق تخصصی پیوند موی طبیعی ایران FIT مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ایران که توانسته است با بهره مندی از آخرین تکنولوژی و پیشرفته ترین تجهیزات زیبایی و لاغری کلیه خدمات مربوطه را به هموطنان ارائه دهد.

امیدواریم از این فرصت برای کسب زیبایی و سلامتی و همچنین ارزش نهادن به خواسته ها و انتظارات خود در جهت ارتقای عزت و اعتماد به نفس قدم برداریم. ایران FIT افتخار دارد که با به کارگیری جدیدترین متدهای تشخیصی و درمانی و با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات، جوانی و شادابی پوست و زیبایی و تناسب اندام را به شما هدیه کند. تمامی خدمات این کلینیک زیر نظر پزشکان و متخصصین محترم و همگام با جدیدترین متدها و آمیخته با دقت و ظرافت ارائه می شود.

مقایسه روش کاشت مو FIT با روش کاشت مو FUT

کاشت مو به روش FUT

در این روش از یک چاقوی تیز جراحی برای برش یک لایه از بافتهای سر که از پشت یا کناره های سر برداشته شده است، استفاده می شود. سپس این لایه از بافتهای سر، به قطعات کوچکتر تقسیم شده و در نهایت این قطعات کوچک به واحدهای فولیکولی تقسیم می شود و در ناحیه کم پشت یا طاس کاشته می شود . سپس جراح با دقت محل زخم را بخیه می زند.

در حال حاضر یکی از معایب عمل جراحی قدیمی، خط زخمی است که برروی سر باقی می ماند. پیش بینی پهنای نهایی این زخم دشوار است. بسیاری از بیماران زمانی که ریزش مویشان پیشرفت می کند از نتیجه عمل جراحی پشیمان می شوند. بیماران منتخب جراحی می بایستی به این نکته توجه نمایند که موهای خود را به اندازه کافی بلند نگه داشته تا محل زخم لایه ای پوشیده شود، چرا که مدل موهای کوتاه ممکن است باعث آشکار سازی خط زخم گردد.

مزایای کاشت مو به روش FUT

 • امکان کاشت مو در یک جلسه
 • امکان ایجاد تراکم مناسب در افراد با درجات بالای طاسی و احتمال بالای پایداری پیوندها

معایب کاشت مو به روش FUT

 • ایجاد برشی بزرگ در ناحیه پشت سر که احتمال باقی ماندن اسکار یا جوشگاه در آن وجود دارد.
 • کاسته شدن حجم بانک مو به نحوی که در مراحل بعدی کاشت مو بیش از یک و یا دو بار نمی‌توان از بانک موی فرد برای ایجاد تراکم استفاده کرد.
 • محدودیت انجام آن در کسانی که پوست سرشان قابلیت متسع شدن را ندارد یا در مراحل اولیه ریزش مو قرار دارند.
 • عوارض پس از جراحی از قبیل تورم سر و صورت، درد و یا باقی ماندن اسکار.
 • وجود خونریزی.

کاشت مو به روش FIT

در این روش از یک ابزار ویژه برای استخراج تک تک واحد های فولیکولی استفاده می شود. این ابزار می بایستی که به درون جلد پوست دقیقا در نقطه ای بالای ماهیچه Arrector Pili وارد شوند . به محض این که این ساختار بریده می شود، گرافت دست نخورده استخراج می شود.

تعداد ۱ تا ۵ مو در هر گرافت استخراج شده وجود دارد. این تکنیک امکان استخراج بیشترین تعداد گرافت ها را در یک روز برایمان مهیا می سازد. ما در حال حاضر قادر به جدا سازی تقریبا ۴۰۰۰ گرافت در ۲ روز با استفاده از تکنیک ایزوله سازی فولیکولی هستیم.

این فرایند به ما امکان کاشت مو در چندین ناحیه بدن را مهیا می سازد. این نواحی شامل موهای قفسه سینه و کتف می باشد. با ترکیب این تکنیک با روش استاندارد کاشت گرافت ها، می توان نواحی اهدا کننده مو در سر را گسترش داد. همچنین این قابلیت که می توان از موهای نواحی دیگر بدن نیز استفاده نمود ، به طور چشمگیری امکان بالا بردن تعداد کل نواحی اهدا کننده مو را ایجاد نموده است .

ما قادر هستیم به میزان ۳ برابر، تراکم بیشتری از روش برش جراحی، دست یابیم . همچنین علی رغم آنکه در روشFIT گرافت ها کوچکتر هستند، در حالت کلی دارای تعداد موهای بیشتری در هر گرافت بوده که دستیاران ما را قادر خواهند ساخت تعداد بیشتری مو از گرافت نسبت به روش برش جراحی آماده نمایند. در نهایت میزان ریسک ابتلا به ریزش موی Telogen که معمولا پس از عمل برش جراحی دیده می شود در این روش به مراتب کم تر است.

در روش FIT اغلب نرخ رشد مو بسیار بالاتر از روش برش جراحی است . اما ممکن است ۸ ماه تا یک سال تا زمان رویش مجدد طول بکشد. ترمیم کامل موی سر یا ترمیم گیجگاه دارای تنوع زیادی است. اساسا این مسئله به میزان ریزش مو یا تعداد نواحی سطحی که نیازمند درمان هستند، بستگی دارد.

مزایای کاشت موی طبیعی FIT:

 • پیشرفته ترین و مدرن ترین روش موجود پیوند مو در جهان.
 • محل برداشت پس از پیوند مو غیر قابل رویت.
 • ایجاد طبیعی ترین خط رویش مو در جلوی سر نسبت به سایر روش های کاشت مو.
 • در روش فولیکولاریونیت در افرادی که بانک موی کمی داشته و نیاز به تعداد زیادی گرافت دارند می توان از موی سینه و کتف استفاده کرد.
 • ایجاد رشد مو تا سه برابر بیشتر نسبت به روش های قدیمی پیوند و ظاهری کاملا طبیعی.
 • در روش فولیکولار یونیت پس از انجام کاشت به جز مصرف یک هفته آنتی بیوتیک مراجعین ملزم به مصرف هیچ دارویی چه خوراکی و چه موضعی نخواهند بود.

در کلینیک کاشت موی طبیعی ایران FIT استفاده از تکنیک تست FOX (قبل از پیوند مو) و تکنیک HOOK ( پیدا کردن بهترین مناطق کاشت مو از نظر خون رسانی ذاتی پوست سر) و تکنیک Hair Direction (جهت خواب مو) و هم چنین استفاده از مدرن ترین و بروزترین ابزار پزشکی سبب افزایش کمی و کیفی عمل کاشت مو شده است. این کیفیت شامل تعداد تار موی سالم در هر یونیت و شفت سالم اطراف آن می باشد که همه این ها موجب موفقیت تضمینی و کسب بهترین نتیجه ممکن شده است.

هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است؟

هزینه کاشت مو یکی از بیشترین پرسش هایی است که در صفحه پرسش و پاسخ سایت از ما پرسیده می شود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم اطلاعات دقیقی برای شما از نحوه محاسبه هزینه تقریبی کاشت مو ارائه دهیم. هزینه تقریبی کاشت مو یکی از مهم‌ترین عواملی است که در تصمیم‌گیری خیلی از افراد برای انجام این عمل تحول‌ساز در زندگی تأثیر دارد.

متاسفانه خیلی از افراد به خاطر پرداخت هزینه ای کمتر اقدام به عمل های ارزان تر و بی کیفیت داده اند و علاوه بر دور ریختن پولشان نتایج نامطلوبی را کسب کرده اند.

هزینه تقریبی کاشت مو چیزی بین 3 تا 6 میلیون تومان می باشد. که شما عزیزان می توانید با پر کردن فرم دریافت تخفیف کاشت مو و ثبت نام خود در زمره مشتریان وفادار ما از تخفیف ویژه ای که ما در طول سال برای مشتریان خود در نظر میگیریم استفاده نمایید.

رزرو وقت مشاوره تخصصی کاشت مو

پیشنهاد ویژه : 1/000/000 تومان تخفیف کاشت مو

خطرات کاشت مو ارزان

بهتر است قبل از تصمیم گیری برای کاشت مو به تعدادی کلینیک و پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید . این امر موجب افزایش اطلاعات شما در مورد کاشت مو خواهد شد . این مسئله را در نظر داشته باشید که وقتی صحبت از سلامت و زیبایی می شود، مسایل مالی در اولویت دوم قرار می گیرند . خدمات ارزان تر می تواند برای سلامتی شما خطرناک باشد. در حقیقت، شما ممکن است هزینه های بیشتری را برای جبران خسارت وارد شده پرداخت کنید. در بعضی از مواقع حتی با هیچ هزینه ای مشکل و خسارت وارد شده برطرف نخواهد شد.

کلینیک کاشت مو ایران FIT استانداردهای بالا را ارائه می دهد و هرگز با سلامتی بیماران خود بازی نمیکند .

 • تحت نظر پزشک فوق تخصص پوست و مو
 • راه حل دائمی برای از بین بردن طاسی
 • کاشت موی طبیعی به روش نوین FIT
 • بالاترین تراکم مو در ایران
 • خط رویش طبیعی و منحصر به فرد
 • محل برداشت غیر قابل رویت
before after