Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/iranfuec/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
کلینیک کاشت مو ایران FIT | کلینیک کاشت مو ایران FIT
  • 09122156963
  • 021-88102000

کلینیک کاشت مو ایران FIT

ما ایران FIT هستیم

خالق زیباترین چهره ها از سال 1371 تاکنون

کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolation Technique  یا همان روش کاشت مو FIT مطمئن ترین و زیباترین راه درمان طاسی و کم مویی می باشد.

کلینیک کاشت و پیوند طبیعی موی ایران FIT دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، متخصصین پوست، مو و زیبایی و پزشکان متخصص در کاشت مو می باشد. ایران FIT بنیانگذار روش کاشت و پیوند موی طبیعی FIT در ایران است. کلینیک کاشت مو ایران FIT با تجربه چندین ساله خود تا کنون بیش از 20000 نفر را کاشت نموده است( رکورد بالاترین تعداد کاشت مو ایران ). نداشتن حتی یک شاکی از بین این افراد وجه تمایزی است بین این کلینیک با سایر مراکز فعال در این عرصه و تاکیدی است دال بر تخصص ، تعهد و تبحر متخصصین کلینیک.

کلینیک فوق تخصصی کاشت و پیوند موی ایران FIT با تمرکز تخصص و ارائه روش های منحصر به فرد تنها در تهران بزرگ خدمات خود را ارائه می دهد. گروه کاشت مو ایران FIT نهایت همکاری را به لحاظ اولویت زمانی و نوبت دهی ، پذیرش در روزهای تعطیل و هم چنین به لحاظ مالی با مراجعه کنندگان خواهد داشت.

ما از فرمول لئوناردو داوینچی برای برآورد محل خط رویش مو استفاده می کنیم. بدین ترتیب که فاصله میان دو ابرو تا چانه را حساب کرده سپس نصف این مقدار را به نقطه میان دو ابرو به طرف بالا اضافه می نماییم. بنابراین هر فرد ظاهر منحصر به خود را دارد و به اصطلاح دارای حدود طبیعی مشخص است.

تنها راه حل دائمی برای موهای ازدست رفته، روش فولیکولار یونیت می باشد.

  • بدون تورم و امکان استراحت در منزل
  • بدون جراحی، بدون بخیه و خونریزی وسیع
  • انجام کاشت مو با ضمانت کتبی

تحقیقات نشان داده که کم مویی و به خصوص طاسی چه در مردان و چه در زنان تاثیر عمیقی بر وضعیت روحی و روانی آنان می گذارد. بیشترین اختلالات روانی در این رابطه افسردگی، اضطراب و وسواس است. هر چند هیچ کس از طاسی نمی میرد ولی تاثیر بسیار عمیقی بر اعتماد به نفس و کیفیت زندگی افراد می گذارد.

گروه کاشت مو ایران FIT بدین باور است که کاشت و ترمیم مو صرفا یک فرایند ساده پزشکی نیست بلکه تلفیقی از علم پزشکی و هنر است. تا در نهایت بیمار چهره زیبا و متناسب خویش را باز یابد. لذا برای نیل به این هدف ظریف ترین ابزار کاشت را از پیشرفته ترین مراکز پزشکی جهان با هزینه های گزاف تهیه می کند تا بیماران نتیجه ای طبیعی تر و بهتر را تجربه نمایند.