Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/iranfuec/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
کاندید مناسب کاشت مو | کلینیک کاشت مو ایران FIT
  • 09122156963
  • 021-88102000
کاندید مناسب کاشت مو

کاندید مناسب کاشت مو

کاندید مناسب کاشت مو
5 (100%) 23 vote[s]

آگاهی از اینکه آیا برای کاشت مو آماده هستیم یا خیر کمی دشوار به نظر می رسد. عوامل زیادی وجود دارد که شما با کمی تفکر در مورد آن ها می توانید خود را برای انجام عمل کاشت مو آماده و متقاعد کنید.  امروز به بررسی موضوعاتی که شما را از نظر ذهنی و جسمانی برای کاشت مو آماده میکند میپردازیم.

آیا کاشت مو برای من مناسب است ؟

آیا به طور دائم به موهای خود فکر میکنید ؟

آیا مو یکی از مواردی است که شما در طول روز ساعت ها به آن فکر میکنید ؟ آیا زمانی که هر روز صبح در آیینه نگاه میکنید این نکته که ای کاش خط موهای شما جلوتر بود ذهن شما را مشغول میکند ؟ ریزش مو می تواند اینقدر مهم باشد که حتی یک روز هم از ذهن شما دور نشود و هر روز و هر ساعت در ذهن و فکر شما باشد.

اگر واقعا ریزش مو و طاسی موهای شما به حدی رسیده است که هر روز و هر ساعت ذهن شما را مشغول به خود می کند، دیگر وقت آن رسیده است که به درمان قطعی و طبیعی ریزش مو و طاسی فکر کنید. وقت آن است که تغییری در چهره خود ایجاد کنید و کاشت مو همان چیزی است که میتواند این تغییر را انجام دهد و مسیر زندگی شما را متحول سازد.

 

تصویر واقعی کاشت مو

اعتماد به نفس شما کاهش یافته است ؟

هر چیزی که باعث شود شادی از شما دور شود و ذهن شما را مشغول سازد ممکن است بر اعتماد به نفس شما تاثیر گذار باشد. ریزش مو یکی از عواملی است که می تواند تاثیر زیادی بر اعتماد به نفش افراد داشته باشد.

زمانی که به عکس های قدیمی خود نگاه میکنید ، اگر احساس غم یا عدم رضایت از چهره کنونی خود داشته باشید تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس شما خواهد گذاشت. بسیاری از مشتریان به ما می گویند که پیوند مو بهترین چیزی است که تا به حال انجام داده اند، زیرا زندگی آنها را به طور کامل تغییر داده است. عدم شادی بخاطر چهره نامطلوب ناشی از ریزش مو به راحتی قابل حل می باشد.  اگر فکر میکنید که کاشت مو می تواند اعتماد به نفس از دست رفته ناشی از نبود مو و چهره نامطلوب را به شما برگرداند، شما کاندید مناسب کاشت مو می باشید.

 

حتما بخوانید :  گرافت مو

آیا خط جلوی موهای شما در طول زمان عقب رفته است ؟

اگر خط موی شما عقب رفته است و شما از این مسئله ناراضی هستید، وقت آن رسیده است که به کاشت مو به طور جدی فکر کنید.

ما همیشه به مشتریانمان توصیه می کنیم نگاهی به عکس های قدیمی خود در طول زمان داشته باشند تا ببینند، چقدر ریزش موی آن ها شدید است. این به شما این امکان را می دهد تا ببینید که آیا ریزش مو در طول چند سال گذشته بسیار چشمگیر بوده است یا خیر ؟ و آیا زمان کاشت مو رسیده است یا باید اندکی دیگر صبر کرد.

 

آیا من کاندید مناسب کاشت مو هستم ؟

اگر از نظر ذهنی آمادگی انجام کاشت مو را پیدا کرده اید، وقت آن رسیده است که به بررسی کاندید مناسب کاشت مو بپردازید. آیا با وجود آمادگی ذهنی انجام کاشت مو فرد مناسبی برای کاشت مو هستید ؟

برخی از بیماران که برای مشاوره کاشت مو به کلینیک ایران FIT می آیند، متاسفانه به دلیل اینکه خیلی دیر تصمیم به کاشت مو گرفته اند، بانک موی مناسبی ندارند و کاشت مو برای آن ها موفقیت آمیز نخواهد بود. برعکس افرادی هم خیلی زود تصمیم به کاشت مو میگیرند که ما از انجام کاشت مو برای این افراد نیز خودداری میکنیم ، زیرا ممکن است با ریزش مجدد موهای اطراف موهای کاشته شده مواجه شوند.

کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ایران FIT دارای تیم مشاوره بسیار با تجربه در زمینه کاشت و پیوند مو می باشد که شما می توانید با ارسال درخواست مشاوره و تعیین وقت از این فرصت ایجاد شده و رایگان بهره مند شوید.

سن مناسب کاشت مو

معمولا آقایان ۱۸ تا ۲۵ ساله بجز موارد خاص با نظر پزشک کاندید مناسبی برای کاشت مو نمی باشند . زیرا با بررسی میزان ریزش موی فعلی آنها پیش بینی گسترش یافتن طاسی در آینده امکان پذیر نمی باشد. اگر در یک فرد جوان با موی کم پشت ناحیه پیشانی با یک جلسه پیوند مو – بنا به درخواست خود فرد – یک خط رویش موی جدید که پرتر و پایین تر از خط طبیعی است ، ایجاد شود این عمل بسیار فرد را راضی می کند ، ولی این رضایت موقتی خواهد بود .

حتما بخوانید :  بهترین روش کاشت مو در ایران

زیرا بعدا با پیشرفت طبیعی ریزش مو در پشت این خط جدید میزان طاسی او تا حدی گسترش یافته که موهای باقی مانده در پشت سر به حدی نیست که بتواند پوشش قابل قبولی را تا خط رویش جدید او ایجاد کند. این افراد بهتر است از داروهای ضد ریزش مو، PRP و مزوتراپی استفاده نموده و در سال های بعدی مراجعه نمایند. لازم به ذکر است در مورد پیوند موی خانم ها مسئله سن مطرح نیست.

 

کاندید مناسب کاشت مو
کاندید مناسب کاشت مو

وضعیت سلامت

به منظور بررسی وضعیت سلامت فرد گرفتن شرح حال کامل و انجام آزمایشات لازم ضروری می باشد.  بیماران دیابتی و فشار خون بالا قبل از عمل بایستی بیماری آنها کنترل شده باشد.  بیماری های عفونی و مشکلات پوستی قبل از عمل باید درمان شوند.

کیفیت و کمیت موها در ناحیه دهنده مو (بانک مو)

کسانی کاندید خوب برای پیوند مو هستند که در ناحیه پشت سرشان تراکم بالایی ازفولیکولهای مو داشته باشند.تراکم به معنی تعداد موها در واحد سطح می باشد.اگر تراکم بالا باشد موهای قابل دسترس برای کاشت در ناحیه جلوی سر بیشتر است. موهای ضخیم و مجعد ظاهر پر تری ایجاد می کنند. افرادی که تراکم خوبی ندارند نتیجه عمل کاملا رضایت بخش نیست.

میزان شلی پوست سر

میزان شلی پوست مشخص می کند تا چه میزان از پوست پشت سر می توان بر داشت تا با حد اقل کشش بتوان بخیه زد و احتمال اسکار بخیه کاهش یابد . مسلما پوست های شل تر میزان مجاز برداشت پوست بیشتر از پوست سفت می باشد.

 

 

 

کلینیک فوق تخصصی کاشت و پیوند مو ایران FIT

  • بنیانگذار روش فولیکولار یونیت در ایران
  • رکورد بالاترین میزان کاشت مو موفق در ایران
  • کلینیک مجهز و فوق مدرن با کادر مجرب و متعهد و تحصیل کرده در خارج از کشور

 

دیدگاه خود را بنویسید