Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/iranfuec/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
نکاتی در مورد کاشت موی سر | کلینیک کاشت مو ایران FIT
 • 09122156963
 • 021-88102000
نکاتی در مورد کاشت موی سر

نکاتی در مورد کاشت موی سر

نکاتی در مورد کاشت موی سر
5 (100%) 3 vote[s]

موهای جلو و طرفین سر مردان می ریزد یا طاس می شود ولی موهای پشت سر یعنی بین دو گوش نمی ریزد. این مشکل ریزش مو در مردان ، تنها در اثر هورمون مردانه که از زمان بلوغ ترشح می شود، بوجود می آید. البته در مردانی که به صورت ژنتیکی، گیردنه این هورمون را در موهای این مناطق دارند. مردانی که گیرنده هورمون مردانه در موهای این ناحیه را ندارند دچار طاسی موی مردانه نمی شوند. البته علت اینکه چرا برخی از مردان گیرنده هورمون مردانه در موهای خود را دارند، مشخص نیست اما ما این مژده را به شما می دهیم که در همه مردان جهان ، موهای پشت سر (یعنی موهای بین دو گوش) هرگز در اثر هورمون مردانه نمی ریزد، چرا که گیرنده هورمون مردانه را ندارد.

خبر مهم ما این است که این موها اگر به جلوی سر منتقل شوند نیز ، بدلیل اینکه گیرنده هورمون مردانه را دارند، هرگز دچار ریزش موی هورمونی نمی شوند.

 

شایعترین علت ریزش مو در آقایان، آندروژنتیک (هورمونی ارثی) است.

کاشت مو یک نوع جراحی زیبایی است. در یک کاشت موی حرفه ای 10 تا 13 هزار تارموی پشت سر، به طریق هنرمندانه ای به جلوی سر آورده می شود. بطوریکه ظاهر چهره فرد چنان تغییر می کند که به نظر می رسد حداقل 40 هزار تار مو کاشته شده است. هر چه تیم کاشت در چیدمان موهای سر با تجربه و خبره تر باشند این تراکم مو بیشتر دیده خواهد شد.

 • چرا کاشت مو ؟

آیا زمان آن نرسیده که از موهای ذخیره شده در پشت سرتان، برای اصلاح طاسی و کم موئی جلوی سر که باعث مسن تر شدن و تغییر چهره شما شده است استفاده نمائید. بانک مو که شامل موهای ذخیره شده در پس سر بین دو گوش می باشد میتواند تا 13 هزار تار مو را به جلوی سر شما هدیه دهد، بدون آنکه خود این منطقه دچار کم پشتی و کم موئی شود.

 • کسانی بهترین نتیجه را از کاشت موی سر می گیرند که…

 1. هر چه سطح منطقه کم مو یا طاسی کمتر باشد، نتیجه کاشت مو بهتر خواهد بود.
 2. هر چه تراکم موهای بانک مو بیشتر باشد و واحدهای فولیکولی سه تایی و چهارتایی بیشتری داشته باشد ، تنیجه کاشت مو بهتر خواهد بود.
 3. هر چه تارهای موی ناحیه بانک مو ، ضخیم تر باشد.
 4. هر چه تیم پزشکی کاشت مو سابقه کار و مهارت بیشتری در برداشت و کاشت داشته باشند.
 • چه کسانی می توانند کاشت مو داشته باشند؟

 1. افرادی که طاسی یا کم موئی مدل مردانه دارند یعنی جلو و کناره های سر کم مو است و پشت سر، پرمو است.
 2. افرادی که در بچگی دچار سوختگی سر، ریش و سبیل و یا ابرو شده اند.
 3. افرادی که در ناحیه سر، ریش یا ابرو جای زخم (اسکار) دارند.
 4. افرادی که تاتوی ابرو انجام داده اند.
 5. کسانی که بیماری های خود ایمن موهای سر یعنی ریزش موی سکه ای، بیماری لیکن پلان، بیماری لوپرس دیکوئید و … را ندارند که تشخیص بیماری ها توسط متخصص پوست و مو انجام می گیرد.
حتما بخوانید :  محصولات درمانی ریزش مو

نکات مهم:

 1. هنگام مراجعه به هر کلینیکی از مجوز فعالیت آن مرکز از طرف وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران اطمینان حاصل نمایید.
 2. از حضور فعال پزشک متصص پوست و مو در آن کلینیک اطمینان حاصل فرمائید.
 3. کاشت مو در عین سادگی و سرپائی و غیر تهاجمی بودن آن، عمل حساسی است که نیاز به تجربه، مهارت و تخصص دارد، که به صورت هنرمندانه توسط متخصصین کاشت مو صورت پذیرد، و معیار یک کاشت موی موفق، طبیعی بودن خط رویش مو، تراکم مو، نماندن اثر جراحی از برداشت و کاشت سر در پشت و بالای سر می باشد.

لذا فریب قیمت های پایین، تعداد تار موهای غیر معقول، روش های اختصاری با نام ها و عناوین مختلف، استفاده از عکس های اینترنتی خارجی یا عکس های لو رفته از آرشیو کلینیک ایران FIT و یا سایر مراکز معتبر را نخورید. بدلیل آنکه مخزن دهنده مو (بانک مو) محدود است کاشت موی خود را به افراد با تجربه و متخصص و کلینیک های دارای مجوز بسپارید.

 

 

درباره کلینیک ایران FIT :

 1. بنیانگذار کاشت مو به روش غیر جراحی در سال 1387
 2. ابداع روش نوین میکرو FIT در سال 1392
 3. متخصص کاشت مو در نواحی گیجگاهی
 4. متخصص کاشت مو در تاج سر
 5. کاشت متراکم
 6. اولین و معتبرترین کلینیک کاشت مو در ایران

دیدگاه در"نکاتی در مورد کاشت موی سر"

 1. آرمان

  جلوی سرم خیلی کم پشت شده و به طور کامل طاس نشده. میخاستم بدونم میتونم کاشت مو کنم. و بعد از کاشت مو امکان ریزش سایر قسمت ها که طاس نشده وجود دارد. در صورتی که بعدا ریزش کند آیا دوباره امکان کاشت مو وجود دارد ؟

دیدگاه خود را بنویسید