Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/iranfuec/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
بهترین پزشک کاشت مو | کلینیک کاشت مو ایران FIT
  • 09122156963
  • 021-88102000
بهترین پزشک کاشت مو

بهترین پزشک کاشت مو

بهترین پزشک کاشت مو
5 (100%) 11 vote[s]

بهترین پزشک کاشت مو ایران ، بهترین کلینیک کاشت مو ایران : ما همیشه به دنبال بهترین گزینه ها برای انتخاب خود هستیم. پیدا کردن هدف اصلی که مطابقت کامل با خواسته های ما داشته باشد شاید کمی سخت باشد. یکی از اهدافی که می تواند توسط افرادی که دچار ریزش مو شده اند دنبال شود پیدا کردن بهترین پزشک کاشت مو و بهترین کلینیک کاشت مو است.

از آنجایی که برخی از فعالیت های پزشکی یک بار برای همیشه انجام می شود پس باید بیش از پیش در آن دقت کرد و حساسیت به خرج داد علی خصوص فعالیت های زیبایی مانند کاشت مو که یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین فعالیت های زیبایی به شمار می رود .

بهترین نتیجه از عمل پیوند مو

اگر یک کاندید پیوند مو هستید اولین کار مهم شما پیدا کردن یک جراح با تجربه در زمینه کاشت مو می باشد، تا بتواند بهترین و طبیعی ترین کاشت مو را برای شما انجام دهد. توجه به این نکته بسیار ارزشمند است زیرا بایستی در قبال صرف وقت، هزینه جراحی بتوانید به نتیجه رضایت بخشی برسید. در صورتی که جراح مربوطه تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد می تواند باعث از بین رفتن موهای سالم شما شده و یک طاسی دائمی برای بیمار ایجاد کند.

سال ها پیش برای کاشت مو از روش پانچ استفاده می شد. ظاهر موهای کاشته شده بعد از رشد مشابه موهای عروسک بوده و به صورت دسته های 20 تایی رشد می کند . به خصوص بعد از خیس کردن این موها نمای عروسکی آن بیشتر نمایان شده و مورد رضایت بیماران نمی باشد. از عوارض دیگر این روش رشد ضعیف موهای کاشته شده و باقی ماندن اسکار در پوست سرمی باشد.

در حالت طبیعی وقتی دقیق به پوست سر خود نگاه کنید متوجه می شوید موهایتان در دسته های 1 تا 4 تایی رشد می کنند. پس اگر گرافت های کاشته شده به این اندازه ظریف باشند نمای سر عروسکی و غیر طبیعی نمی شود.

حتما بخوانید :  گرافت مو

بعد از گذشت سال ها همراه با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه پیوند مو روش فولیکولار یونیت ابداع شد. در این روش نوار برداشته شده از پشت سر به واحدهای فولیکولی که به طور طبیعی در سر هستند تقسیم می شود . بنابراین به هیچ عنوان نمای عروسکی ایجاد نمی شود. جراحان متخصص در زمینه پیوند مو از این روش استفاده می کنند و روش پانچ کنار گذاشته شده است.

در سالهای اخیر پیشرفت های چشم گیری در زمینه پیوند مو مشاهده می شود و همه آنها نمایان گر این نکته می باشند که با وجودی که این جراحی به ظاهر ساده و با بی حسی موضعی به صورت سر پایی انجام می شود ولی عملی بسیار ظریف و حساس بوده و رعایت صدها نکته مهم در آن الزامی است، تا بتوان به بهترین نتیجه و بالاترین درصد رشد موهای کاشته شده رسید.

تیم پیوندی مورد نظر شما بایستی مجموعه ای از افراد با تجربه و با اطلاع باشند تا عوارض بسیار نادر این جراحی گریبان گیر شما نشود و با رعایت نکات و تکنیک های جدید موهای کاشته شده با درصد بالایی بتوانند رشد کنند.

بهترین پزشک کاشت مو در ایران

کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ایران FIT دارای بهترین پزشکان کاشت مو در ایران می باشد. همچنین از بهترین وسایل و ابزارهای کاشت مو در حال حاضر بهره می برد که رضایت اکثریت مراجعین خود را کسب کند .

کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ایران FIT به عنوان بنیانگذار روش کاشت مو FIT در ایران، از معدود کلینیک هایی است که میتواند کاشت مو را به نحو احسنت انجام دهد . از مزایای استفاده از روش کاشت مو FIT در برداشت گرفت ها می توان به آسیب نرساندن به گرفت های همسایه و سالم برداشتن گرفت ها می باشد. که در نتیجه باعث می شود گرفت های بیشتر از پشت سر برداشت کرده و تار موهای بیشتر در قسمت های خالی از مو کاشت کرد.
در نهایت باید عرض کنیم که علاوه بر انتخاب بهترین پزشک کاشت مو در ایران که یکی از مهمترین فاکتور های کاشت مو به شمار می رود روشی که برای انجام کاشت موی خود انتخاب می کنید مهم می باشد.

حتما بخوانید :  درمان جوش بعد از کاشت مو

بهترین روش کاشت مو در ایران کدام است؟

کاشت مو به روش FIT بهترین ، کاملترین و آخرین روش کاشت مو در ایران می باشد . که در این روش می توان حداکثر تعداد تار مو را کاشت کرد و برداشت در این روش با هولدرهای دستی از جنس تیتانیوم انجام می شود.

از مزیت های برداشت با هولدرهای دستی از جنس تیتانیوم در این روش می توان به آسیب نرساندن به گرفت های همسایه اشاره کرد که نتیجه آن برداشت گرفت های سالم بیشتری از بانک موی فرد می باشد. کاشت مو با تکنیک FIT بدون جراحی بوده و درد و خونریزی شدید ندارد . علاوه بر این کسانی که به روش FIT کاشت انجام می دهند دچار عوارض جانبی نمی شوند و همچنین دوران نقاهت بعد از کاشت مو را سپری نمی کنند .

ما این اطمینان را به شما می دهیم که انتخاب روش کاشت مو FIT که در کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ایران FIT توسط بهترین پزشک کاشت مو در ایران انجام می شود و بالاترین کیفیت کاشت مو را برای شما عزیزان انجام می دهیم.

 

عزیزانی که تمایل به انجام کاشت مو دارند می توانند همه روزه از ساعت 9 الی 19 با شماره های 02188102000 و 02166051717 تماس گرفته و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122156963 ارسال کنند .

دیدگاه خود را بنویسید