Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/iranfuec/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
بهترین روش کاشت مو در ایران | کلینیک کاشت مو ایران FIT
 • 09122156963
 • 021-88102000
بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو در ایران

بهترین روش کاشت مو در ایران
5 (99.78%) 92 vote[s]

بهترین روش کاشت مو در جهان چیست ؟

روش کاشت موی مناسب من چیست ؟

جدیدترین روش کاشت مو چیست ؟

کدام روش کاشت مو بهتر است ؟

مطالعه لیست روش های کاشت مو ایران در میان این همه روش کاشت مو که در اینترنت به آن بر میخورید شاید برای شما کمی گیج کننده باشد. با بوجود آورن روش های عجیب و غریب توسط برخی از کلینیک های کاشت مو که دیگر این گیج کنندگی بیشتر هم می شود. باید صادق باشیم. در کل دو روش کاشت مو بیشتر وجود ندارد!! روش کاشت موی FUT و روش کاشت موی FIT یا همان کاشت مو به روش FUE.

بلی واقعا دو روش کاشت مو بیشتر وجود ندارد، سایر روش های کاشت مو مانند روش کاشت موی بدن یا BHT و در بعضی از منابع با نام BHFUE زیر مجموعه همین دو روش کاشت مو می باشند. روش کاشت مو FUT روشی سنتی ولی پر کاربرد می باشد. FUT هم مزایا و هم معایب خاص خود را دارد. اما با پیدایش روش FUE که ما آن را با نام FIT میشناسیم، این روش کمتر مورد استفاده قرار میگیرد، اما هنوز هم در کاشت مو استفاده می شود.

 

چرا کاشت مو به روش FIT بهترین روش کاشت مو است ؟

بعد از پیدایش کاشت مو به روش FIT متخصصین کاشت مو انواع متدهای گوناگون را تجربه و آزمایش کردند که موجب تکمیل تر شدن این روش شد. در حال حاضر کاملترین روش کاشت موی جهان متد FIT می باشد. در واقع به جرات می توان گفت بهترین روش کاشت مو حال حاضر دنیا کاشت مو به روش FIT می باشد.

در کاشت مو به روش FIT موهای شما مجددا” شروع به رویش کرده و پرپشت خواهند شد. این روش اگرچه به تازگی کشف شده است، اما به سرعت در سراسر جهان گسترش پیدا کرده است. پایه عمل این روش به اینصورت است که ریشه موها از مناطقی که کمتر در معرض دید هستند برداشته شده و در صورت افراد پیوند می شوند . این روش یک روش کاملا طبیعی و استاندارد می باشد. به همین دلیل مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

 

مراحل بهترین روش کاشت مو (FIT)

در بهترین روش کاشت مو برای برداشتن ریشه های مو، ابتدا بی حسی تزریق می گردد. زمانی که اثر بیحسی شروع شد، ریشه های مو بوسیله سوزن های بسیار باریکی برداشته می شوند و به مناطقی که تراکم کمتری دارند منتقل می شوند.

 

بهترین کلینیک کاشت مو ایران FIT

در حین و بعد از این عمل جراحی شما هیچگونه دردی را احساس نخواهید نمود. هیچگونه اسکاری در منطقه ای که موها از آن برداشته شده اند دیده نخواهد شد. ممکن است در این مناطق نقاط قرمز و متورمی را ببینید، که بدلیل بیرون آوردن ریشه بوسیله سوزن ها می باشد. البته ظرف ۱۰ روز از بین خواهند رفت.

حتما بخوانید :  کاندید مناسب کاشت مو

دوره ریکاوری و بازپروری این روش بسیار کوتاه و معمولا” بین ۴ تا ۶ ماه خواهد بود. این روش برای پیوند موی ابروها ، سبیل و ریش مورد استفاده قرار می گیرد. بدلیل دوره ریکاوری کوتاه بین ۲ تا ۳ روز، بسیاری از بیماران و البته پزشکان این روش را برای درمان انتخاب می کنند. این روش می بایست بوسیله متخصصان و پزشکان مجرب اعمال شود در غیراینصورت نتیجه مورد نظر حاصل نخواهد شد.

روش FIT آسان تر از روش FUT بوده و زمان کمتری نیز نیاز دارد. میزان نتیجه مثبت آن نیز بیشتر می باشد. در حالی که در روش FUT این میزان بسیار کمتر است. روش FIT می بایست برای موها ، ابروها، سبیل و ریش مورد استفاده قرار بگیرد. متد FUT روش قدیمی تر است و گاهی از اوقات بعنوان انتخاب دوم مورد استفاده قرار می گیرد.

 

بهترین روش کاشت مو در بهترین کلینیک کاشت مو

کلینیک کاشت مو ایران FIT ، کاشت مو به روش FIT را با موفقیت زیاد بکار گرفته و برای سال ها مورد توجه بیماران قرار داشته است. این نتیجه بخاطر بکارگیری متخصصین مجرب و جدیدترین تکنولوژی ها حاصل گشته است. اگر شما قصد دارید پیوند مو داشته باشید با متخصصین ما مشاوره نمائید. با ما تماس بگیرید و آرزوهای خود را تحقق ببخشید.

در کلینیک کاشت موی طبیعی ایران FIT استفاده از تکنیک تست FOX (قبل از پیوند مو) و تکنیک HOOK (پیدا کردن بهترین مناطق کاشت مو از نظر خون رسانی ذاتی پوست سر)  و تکنیک  Hair Direction (جهت خواب مو) و هم چنین استفاده از مدرن ترین و بروزترین ابزار پزشکی سبب افزایش کمی و کیفی فولیکولاریونیت ها شده است.

این کیفیت شامل تعداد تار موی سالم در هر یونیت و شفت سالم اطراف آن می باشد که همه این ها موجب موفقیت تضمینی و کسب بهترین نتیجه ممکن شده است.

 

بدترین روش کاشت مو چیست ؟

آیا واقعا بدترین روش کاشت مو وجود دارد ؟ بلی زمانی که پزشک متخصص شما و تیم کاشت موی شما تجربه و تخصص کافی را نداشته باشند، حتی استفاده از بهترین روش کاشت مو هم ممکن است برای شما آسیب رسان باشد. در نتیجه بهترین روش کاشت مو تبدیل به بدترین روش کاشت مو خواهد شد.

اخیرا برخی از کلینیک های کاشت مو در ایران برخی روش های موهوم و خیالی برای خود ابداع کرده اند و تحت عنوان بهترین روش کاشت مو معرفی میکنند. از این جمله روش ها می توان به کاشت موی خیالی SUT نام برد .

حتما بخوانید :  توصیه های بعد از کاشت مو

 

معایب کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT همان روش کاشت موی SAFER می باشد که این روش در سال ۲۰۰۰ میلادی وارد ایران شد. (بنابرین برخلاف تبلیغات و شایعه پراکنی های موجود هیچ نوآوری جدیدی نیست ). دستگاه SUT مو را بصورت همان روش کاشت موی FIT  بصورت تک تک از بانک مو جدا می کند. عمل کاشت مو نیز همانند روش کاشت موی FIT با استفاده از متد پانچ می باشد.

پس از مدتی که از استفاده این دستگاه گذشت انجمن متخصصان پوست تهران طی نامه شماره  پ/۷۵۱۴۸۵   مورخه ۸۱/۱۲/۱۸ ممنوعیت این دستگاه را به سبب ایراد خسارات جبران ناپذیر اعلام نمود. نکته دیگر این که این دستگاه هیچ ربطی کاشت مو توسط ربات ندارد. با توجه به ایرادات وارده برای آموزش کاشت مو به افراد مبتدی و تازه کار که توانایی تربیت تکنسین نداردند مفید واقع می شوند.

این نکته را در نظر داشته باشید که اولا بهترین روش کاشت موی مناسب شما روشی است که پزشک متخصص و مشاور کاشت موی شما برای شما در نظر می گیرد. اصرار بیهوده بر روش کاشت موی خاصی موجب می شود متخصصین متعهد کاشت موی ایران FIT ، از منافع مالی خود صرف نظر کرده و قید کاشت مو برای شما را بزنند.

در کلینیک ایران FIT اولویت همیشه سلامتی و رضایت کامل شما است. اما اگر نتیجه کار بخواهد با اصرار بر روشی خاص بر کیفیت کاشت مو و سلامتی شما تاثیر منفی بگذارد با مخالفت مجموعه ایران FIT مواجه خواهد شد.

 

معایب کاشت مو SUT

 • احتمال انتقال بیماری به دلیل عدم امکان استریل نمودن کلیه قسمت های دستگاه به خصوص تیوب های انتقال دهنده ی گرافت مو.
 • ایجاد تخریب در نواحی گیرنده و دهنده.
 • استفاده از مکانیزم قدیمی و طرد شده ی پانچ گرافت.
 • بیش از ۵۰ درصد گرافت های برداشت شده به وسیله دستگاه از بین رفته اند و کیفیت خود را از دست داده اند.
 • بجا ماندن حفرهای موی کاشته شده و بجا ماندن اسکار از حاصل دستگاه های اتوماتیک در قسمت برداشت مو آسیب جدی به بانک موی شخص وارد می نماید.

 

 

کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ایران FIT

 • بنیانگذار روش فولیکولار یونیت در ایران؛
 • بزرگترین کلینیک کاشت مو خاورمیانه؛
 • رکورد دار بالاترین تعداد کاشت موی موفق در ایران؛
 • متخصص کاشت مو در نواحی گیجگاهی؛
 • ایجاد طبیعی ترین خط رویش مو هنر اختصاصی ماست.

دیدگاه در"بهترین روش کاشت مو در ایران"

 1. بهادر اکبری

  بهترین روش کاشت مو که :
  1-فاقد عوارض جانبی نظیر: درد- آلودگی- خونریزی- کاهش دوره نقاهت
  2- بیشتر به روش طبیعی شبیه باشد
  3- بدون ماندن اثر خط بخیه در پشت
  4- حداکثر در یک یا دو روز کلیه فضاهای خالی کاشته شود.

  چیست ؟ ممنون میشم با دلیل بهم توضیح بدین.

 2. شیرزاد

  با عرض سلام شیرزاد هستم از افغانستان، میخواستم عمل کاشت مو انجام بدهم میشه لطفا کنید در صورت دریافت ویزا در چی مدت میتوان نوبت گرفت و در کل عمل و تداوی چند روز را در بر خواهد گرفت؟ یعنی چند روز بعد میتوان دوباره برگردم چونکه اینجا مسوولیت کاری دارم تا اقدامات را در نظر گیرم. اگر لطف کنید ممنون میشم.
  با احترام

  • عرض ادب و احترام
   جناب آقای شیرزاد پروسه کاشت موی شما حداکثر طی 2 روز تمام خواهد شد. لذا جهت دریافت ویزا حداکثر 3 روزه تا 4 روزه برای شما کافی می باشد. جهت انجام مشاوره غیر حضوری به شماره 09122156963 از طریق تلگرام، واتس آپ یا وایبر عکس از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر ارسال کنین.

   موفق باشید و پیروز

دیدگاه خود را بنویسید